Jethro Tull - Diskografie, texty, informace

Forum

Něco jste se zde nedozvěděli? Máte připomínky k webu? Chcete jen nechat vzkaz? Beze všeho ;-)
Používejte, prosím, pokud možno diakritiku a interpunkci.
Vložil/a: makrelka
Předmět: něco mi asi uniklo 07:41 / 03.03.2006

Nazdárek, díky za tuhle stránku, ale asi mi cosi nesedí s tím jejich názvem. Oprav mě, jestli se zase až tak moc mýlím, ale za mých mladých let se tvrdilo, že jmého Jethro Tull si dali podle jistého legendárního osadníka, který snad mezi prvními vyrazil a zabydlel se na tom jejich slavném americkém "západě". Třeba mám sklerózu, třeba se mýlím, třeba to fakt proběhlo na stránkám mého kdysi tak oblíbeného a nedostatkového časopisu MELODIE. Přeju bezva den a těsím se na odpověď. Pro jistotu: maktelka@seznam.cz

Vložil/a: Peter - admin
Předmět: Pan Jethro Tull 12:12 / 04.03.2006

[1]Zdravíčko, jak to vypadá, pan Jethro Tull byl angličan a promovaný právník, více ho to ale očividně táhlo k zemědělství a vynalézání.
Více o Jethro Tullovi, (odkaz také v sekci info o kapele)
Jethro tull ve wikipedii v angličtině
Taky přeji hezký den

Vložil/a: makrelka
Předmět: sekačka 21:06 / 04.03.2006

Nazdárek, moc a moc děkuju za oživení své paměti. Já prostě věděla, že to má nějakou souvislost se zemědělstvím, ale s tím divokým západěm jsem zašla až moc daleko. Ještě jednou moc a moc děkuju, teď už budu vědět, že ruchadlo mají na svědomí bratranci Veverkové a sekačku Jethro Tull. Já jsem vcelku veselá kopa, ale teď opravdu nežertuju. Ještě jednou díky za informaci a krásnou zábavu u nadčasové muziky J-T. Všem:o)

Napsat příspěvek

Nahoru

Aktualizováno: 19.12. 2005
Copyright 2005+ © Peter Láng

TOPlist - statistiky

Validní (X)HTML 1.0 Strict